Alf Family 2 roky + QR nástěnka Slepá mapa + QR nástěnka Lidské tělo + Pokusnice 1 rok

Kód: 486
Akce
ZDARMAZDARMA 37 320 Kč –20 %
pokusnice+alf+learntag
37 320 Kč –20 % 29 990 Kč
Skladem

Ušetříte 7 330 Kč!

Získejte za akční cenu dvouletou licenci na programy AlfFamilyAlfíček, AlfBook, Program Alf, Alfpedie, jedinečné QR nástěnky LearnTag Slepá mapa ČR a Lidské tělo a dále roční licenci na aplikaci Pokusnice od Univerzity Palackého v Olomouci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O Alf Family

Běžná cena: 29 950 Kč / 2 roky

Alf Family Škola je správná volba pro Vaši školu. Komplexní balíček naplno podpoří kreativitu učitele při tvorbě testů v programu ALF a ušetří mu čas v ALFPÉDII- databázi učebních materiálů, ze které přiřazuje zadání žákům. Podporuje i aktivní žáky, kteří mají v ALFBOOKU dostupných 20 000 cvičení pro jejich domácí přípravu a opakování na všech chytrých zařízeních. Nezapomněli jsme ani na mateřské školy, protože součástí balíčku je i ALFÍČEK - portál interaktivních cvičení a her pro nejmenší.

Více o Alf Family >>

air_plane_boy

O LearnTag - Slepá mapa ČR

Běžná cena: 2 990 Kč

LearnTag Slepá mapa ČR a sousedů je interaktivní nástěnka určená pro první stupeň základních škol. Nástěnka obsahuje 49 čipů a QR kódů, ke kterým lze přiložit mobilní telefon či tablet a načíst výukovou látku (jednotlivé kraje, památky UNESCO, zajímavá místa ČR atd.) Nástěnka byla navržena ve spolupráci s učiteli základních škol.

Více o LearnTag - Slepá mapa ČR >>

333

O LearnTag - Lidské tělo

Běžná cena: 2 890 Kč

Nástěnka LearnTag Lidské tělo je interaktivní nástěnka vnějších a vnitřních orgánů lidského těla se zaměřením na první stupeň základních škol. Obsahuje 24 aktivních bodů, ke kterým lze přiložit mobilní telefon pro načtení detailů dané látky (například hlava, ústa, končetiny, mozek, játra, svaly, atd…). Celá nástěnka byla navržena ve spolupráci s učiteli základní školy.

Více o LearnTag - Lidské tělo >>

279

O Pokusnici

Běžná cena: 1 490 Kč / rok

V tomto balíčku na rok zdarma - běžná cena 1 490 Kč / rok!

Pokusnice.cz je webová aplikace určená pro základní a střední školy s výukou chemie. S Pokusnicí snadno povedete sklad svých chemikálií a na základě jejich dostupnosti Vám Pokusnice doporučí pokusy, které můžete žákům předvést při hodině nebo je žáci mohou vyzkoušet sami.

Více o Pokusnici >>

210

Chcete jiné produkty do balíčku?

Přejete si sestavit balíček z jiných produktů? Není problém, stačí nás kontaktovat a vyjdeme Vám maximálně vstříc!