Interaktivní nástěnky LearnTag

3 položek celkem
balicek lidske telo + slepa mapa
Akce Tip
14 940 Kč –53 %
6 990 Kč

LearnTag Slepá mapa Česka a nástěnka Lidské tělo jsou čipové nástěnky, ke kterým lze přiložit mobilní telefon či tablet a načíst další výukovou látku vč. doplňkových videí a...

Kód: 339
slepa mapa cr learntag
Akce
8 990 Kč –50 %
4 495 Kč

LearnTag Slepá mapa ČR a sousedů je interaktivní nástěnka určená pro první stupeň základních škol. Nástěnka obsahuje 49 čipů, ke kterým lze přiložit mobilní telefon či...

Kód: 314
lidsketelo learntag
Akce
5 990 Kč –42 %
3 490 Kč

Nástěnka LearnTag Lidské tělo je interaktivní nástěnka vnějších a vnitřních orgánů lidského těla se zaměřením na první stupeň základních škol. Obsahuje 24 aktivních bodů, ke...

Kód: 279

LearnTag jsou interaktivní výukové nástěnky s vloženými čipy, které po přiložení v mobilním telefonu načtou výukovou látku, videa či zvukové záznamy.

LearnTag pomocí moderních technologií zvyšují informační a výukovou hodnotu běžných nástěnek. Je možné využít jak v průběhu vyučování, tak jej žáci mohou využít při opakování o přestávkách či družině.

Pokud mobilní telefon či tablet není kompatibilní s LearnTag, je možné látku otevřít také načtením standardního QR kódu.

  • Obsah čipů pravidelně doplňujeme a tím zvyšujeme znovupoužitelnost nástěnek a udržujeme zájem žáků.
  • Nástěnky LearnTag jsou vyrobeny z kvalitních materiálů – je možné je srolovat, jsou odolné proti pokusu o roztrhnutí či polití tekutinami.
  • Nástěnky jsou lehké a snadno je přesunete mezi třídami.
  • Nástěnku není třeba nijak nabíjet.
  • LearnTag je kompatibilní s většinou novějších telefonů Android a Apple.
  • Veškerou látku je možné zobrazit také načtením QR kódů (pokud přiložení nefunguje).
  • Látku je možné přeposlat a sdílet mezi žáky.
  • Obsah nástěnek je připravován ve spolupráci s učiteli základních škol.

Další informace:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení